Катерина Левчук

+380664811303

Ви можете надіслати своє резюме або відео-CV на e-mail:

Levchuk.K@goodwine.ua

робота мрії - вакансії

Комплектувальник – товарознавець в Bad Boy (Дніпро)

Привіт! 

Є такий магазин у Києві, а ще один у Львові, «BAD BOY» називається (гугл тобі у допомогу), ми кажемо, що це найбільший спеціалізований магазин алкоголю в Європі, але це не точно, ну, принаймні, ми більших не бачили). Так от) поганці їдуть до Дніпра та починають набір команди.

Хочеш, мрієш, віриш у себе та зможеш зробити так, щоб ми повірили у тебе, - відгукуйся!

 

В Bad Boy ми плануємо багато продавати, і з кожним днем все більше і більше. Іноді ми просто не встигатимемо навіть товар на полицю виставляти, від чого наші пляшки будуть дуже сумувати. А ще, вони люблять, коли про них дбають, чітко розуміють скільки їх насправді є, знають кожну в обличчя та де кожна з них має стояти.

Отже, без лірики, нам потрібна людина, яка буде дбати про всі пляшки, що потраплятимуть в магазин, та наведе порядок там, куди руки наших сомельє не доберуться. А ще, - це майже як абонемент в спорт зал, тож якщо плануєш набрати форму до наступного літа - це саме воно. Впевнені, що ти уважний, відповідальний та «мама з татом не даром квіточку ростили», тож, не будемо про це навіть і писати.

 

Ми в пошуку людини, яка буде дбати про всі пляшки, що потраплятимуть в магазин, та наведе порядок там, куди руки наших сомельє не доберуться. Потрібно приймати, рахувати, виставляти, ну і ще багато чого на «-ти»

З нас:

  • Офіційний дохід (від 24 000 за норму 187 годин);
  • Зручний позмінний графік: 3/2, 3/3, 5/2;
  • Кльова команда;
  • Безкоштовна кава в стафі;
  • Вдосталь фізичного навантаження.

Що з тебе ми написали вище, ну, хіба ще задонать на ЗСУ перед відправкою резюме.