winebureau

import & distribution company

Українська компанія — прямий імпортер
4 000 вин та 1000 міцного алкоголю із 40 країн,
аксесуарів та здорових продуктів

бренди

Вино

Міцні напої

ПИВО НАПОЇ

Продукти

Аксесуари

Працюємо з близькими духом людьми, називаючи їх партнерами

сервіси

Люди — наша головна цінність

команда

Антон Берніков

Менеджер із збуту (Одеса)

Bernikov.a@goodwine.ua
+38 095 271 42 95

Тетяна Бондарчук

Менеджер із збуту (корпоративні клієнти)

Bondarchuk.T@goodwine.ua
+38 097 662 51 01

Володимир Владєєв

Менеджер із збуту (HoReCa)

vladeev.v@goodwine.ua
+38 067 417 22 16

Роман Войтюк

Менеджер із збуту (дистрибутори)

Voytyuk.R@goodwine.ua
+38 050 351 87 49

Альона Гармаш

Менеджер із збуту (HoReCa)

Garmash.A@goodwine.ua
+38 050 352 43 60

Віталій Жигун

Менеджер із збуту (HoReCa)

Zhigun.V@goodwine.ua
+38 050 464 65 94

Людмила Ковальчук

Керівник відділу по роботі з ВІП клієнтами

Kovalchuk.L@goodwine.ua
+38 050 464 66 09

Сергій Кожухар

Менеджер із збуту (HoReCa)

Kozhuhar.S@goodwine.ua
+38 050 385 04 86
+38 097 016 07 46

Максим Макєєв

Менеджер із збуту (Харків)

makeev.m@goodwine.ua
+38 050 358 90 18
+38 097 936 81 45

Валентин Павляк

Начальник відділу по роботі з мережами

pavlyak.v@goodwine.ua
+38 050 382 01 77

Ігор П'єх

Комерційний директор

Pieh.I@goodwine.ua
+38 050 330 27 95

Ксенія Полтавець

Менеджер із збуту (HoReCa)

Poltavets.K@goodwine.ua
+38 050 912 08 43

Людмила Розанова

Молодший менеджер із збуту

Rozanova.l@goodwine.ua
+38 063 841 80 72

Світлана Сокур

Менеджер із збуту (корпоративні клієнти)

sokur.s@goodwine.ua
+38 095 272 31 33

Андрій Хаба

Менеджер із збуту (Дніпро)

haba.a@goodwine.ua
+38 067 563 83 89

Лідія Шатило

Економіст

Shatylo.L@goodwine.ua
+38 066 673 61 25

Тарас Янчук

Менеджер із збуту (Львів)

yanchuk.t@goodwine.ua
+38 067 673 73 58

Ольга Супукарьова

Менеджер з персоналу

hr@goodwine.ua
+38 050 382 12 14

Олександр Ковтонюк

Менеджер з постачання

kovtonyuk.a@goodwine.ua
+38 063 382 40 83

Надія Савенкова

Керівник відділу ЗЕД

savenkova.n@goodwine.ua
+38 050 464 66 19

Олена Лемешко

Менеджер з постачання

lemeshko.e@goodwine.ua
+38 050 358 56 05

Ганна Макієвська

Керівник відділу закупок

makievska.a@goodwine.ua
+38 050 419 96 55

Олексій Данілов

Директор департаменту закупівель

danilov.a@goodwine.ua
+38 050 469 87 99

Наталя Поморцева

Менеджер із збуту (HoReCa)

Pomortseva.N@goodwine.ua
+380952803642

Віктор Правосудов

Менеджер із збуту

pravosudov.v@goodwine.ua
+380675476717

У нас завжди відбувається дещо цікаве

новини

Retail — наші магазини Retail — наші магазини
Retail — наші магазини Retail — наші магазини

retail

Про Good Wine трьома важливими хвилинами

E-COMMERCE

Ми завжди рухаємося вперед.
Власний ресторан, винний бар,
пекарня та кав’ярня в форматі shop-in shop.
Школа сомельє, журнал та рітейл.

проекти

історія

Контакти